Zadali jste špatně Vaše přihlašovací údaje! OK Nová registrace Zapomněl/a jste heslo?
X
SKÚTRY MOTORKY
A ČTYŘKOLKY
NÁHRADNÍ DÍLY
TUNING
OBLEČENÍ A
DOPLŇKY

Karburátor Stage6 DellOrto PHBG 21mm Black Edition

Karburátor Stage6 DellOrto PHBG 21mm Black Edition

Karburátor je nedílnou součástí motoru a často u základních úprav opomíjenou.

Tento produkt již nelze objednat
Kód zboží : SL1022

Dvoutaktní motory jsou chlazeny směsí, která jde právě z karburátoru a množství je omezeno právě velikostí difuzoru karburátoru. Pro základní úpravy jako je laděný výfuk a variátor, popřípadě sportovní válec doporučujeme karburátor 17,5mm. Tento karburátor je přímo nutností, protože pokud budeme používat například 70ccm válec s originál karburátorem, tak se může dokonce stát, že se zadře, zvlaště pak u vzduchem chlazených válců.

Pro výkonnější válce doporučujeme karburátory 19 a 21mm a pro opravdové závodníky 24 a 28mm.

Tento karburátor je připravený pro lanko na manuální sytič, ale dá se však použít i na skútry s automatickým sytičem např. CPI, pokud chcete přejít na manuální sytič. V tomto případě stačí k tomuto karburátoru ještě dokoupit táhlo s lankem sytiče, např. Polini.

Speciální edice s černým nátěrem. Karburátor obsahuje jak vstup pro olej tak i pro podtlak. Další velmi užitečnou maličkostí je víčko ve spodní části plovákové komory pro snadnou výměnu trysek.

při objednávce nad 800 Kč věrnostní body si můžete převést na slevový kupón
Technické specifikace daného produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky produktů mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.